Karrier lehetőségek

Víz-, Gáz-, Fűtésszerelő

Munkavégzés helye:

  • Essen-Németország

Feladat:

  • Hosszú távra keresünk víz-, gáz- és fűtésszerelő munkatársakat lakóépületek és irodaházak víz- és fűtésrendszerének kiépítésére németországi munkahelyeinkre.

Elvárások:

  • Tapasztalat víz-, gáz- és fűtésszerelésben.

  • Megbízhatóság.

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Alapszintű német nyelvismeret előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés 2600 EUR, megegyezés szerint akár e felett is.
  • Ingyenes lakáshasználat rezsiköltség nélkül, társasházi lakásokban, saját szobával.
  • Hosszútávú munkalehetőség.
  • Magyarországi bejelentett munkahely- németországi tartós kiküldetés.

A jelentkezéseket szakmai önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével az rsomogyi@ktsmetalltechnik.hu e-mail címre várjuk.

CNC esztergályos/programozó

  • Bernau – Németország

Feladat:

  • Hosszú távra keresünk németországi, osztrák határ közeli munkahelyünkre tapasztalt CNC esztergályos/programozó szakembert.

Elvárások:

  • Siemens 840D vezérlő alapos ismerete

  • Önálló munkavégzés

  • Többéves tapasztalat

Előny:

  • Német nyelv ismerete előnyt jelent, de nem feltétel.

  • Kezdő fizetés nettó 2600 EUR / hó

  • Ingyenes lakáshasználat rezsiköltség nélkül, kulturált társasházi lakásban, saját szobával.

  • Állandó délutános munkavégzés.